Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i lubuskiego. Od początku powstania w 1994 roku, największą wartość „VOTUM” stanowią ludzie. To dzięki ich zaangażowaniu i podnoszeniu kwalifikacji w ciągu 21-lat firma dynamicznie się rozwinęła.

Zdając sobie sprawę z prężnie rozwijającego się rynku IT, firma Votum wychodzi naprzeciw klientom indywidualnym jak również korporacyjnym,  którzy są zainteresowani kompleksową obsługą informatyczną.
W dzisiejszych czasach już chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić funkcjonowania firmy bez sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych czy dostępu do Internetu. Naszym celem jest doraźna pomoc klientom natrafiającym na trudności techniczne, jak również doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem komputerowym. Świadczymy usługi z dojazdem do klienta. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Możliwe jest podpisanie umowy na stałą opiekę nad sprzętem komputerowym w firmie. Naprawa sprzętu door to door.

Serwis prężnie się rozwija, odświeżyliśmy nieco naszą stronę, a tak wyglądała nasz „stara”