Pogotowie komputerowe w Bydgoszczy – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma specjalizująca się w usługach informatycznych dla Klientów firmowych i indywidualnych działa w branży od 2008 roku. Głównymi obszarami naszych działań są województwa lubuskie, kujawsko-pomorskie oraz zachodnio-pomorskie, ale warte podkreślenia jest to iż w razie potrzeby działamy na terenie całego kraju.

Mimo, że branża w której działamy jest stricte technologiczna to zawsze priorytetem jest dla nas człowiek i jego potrzeby. To dla nas absolutnie najwyższa wartość od początku działalności i nic przez te wszystkie lata się nie zmieniło. To, co się zmienia w naszej firmie to poziom wiedzy i umiejętności – cały czas aktualizujemy swoje kompetencje, podnosimy kwalifikacje, by świadczyć Państwu najwyższej jakości usługi.

Podobnie jak Państwo nie wyobrażamy sobie już świata bez Internetu i technologii, dlatego robimy wszystko, by nasi Klienci mogli każdego dnia w pełni korzystać z dóbr jakie to ze sobą niesie – włącznie z fachowym doradztwem czy kompleksową obsługą techniczną – również z dojazdem do klienta.

Serwis prężnie się rozwija, odświeżyliśmy nieco naszą stronę, a tak wyglądała nasz „stara”